JÄÄTMEKÄITLUS

Alates 2014 aasta oktoobrist alustasime koostööd osaühinguga PAIKRE. OÜ PAIKRE on üks juhtivamaid jäätmekäitlejaid Eestis. Koostöös PAIKRE OÜ ja teiste maaletoojatega valmis koduleht SILOKILE.EE, kust leiate vajaliku info kasutatud kile ja võrgu realiseerimiseks. Kõik tellimused palume vormistada läbi kodulehe SILOKILE.EE. Seda saate teha kirjalikult läbi tellimisvormi või helistades otse tellimuste vastuvõtjale.  Koduleht SILOKILE.EE selgitab ka kilede ja võrgu kogumise tingimusi.

Tellides jäätmete veo läbi SILOKILE.EE küsige enne tellimuse vormistamist ka veohinna pakkumine. Vedu jäätmete tekke kohast maakonna piirini on tasuline. Jäätmete üleandmine on tasuta. Tasuta võetakse vastu ainult max. 2 aasta kogused (kg), mille kinnitab eelnevalt jäätmete käitlejale silokilede tarnija. Ülekaal kuulub hüvitamisele tellija poolt. Kasutatud võrgu ja kile saab ka ise käitlejale viia.

Lisaks Paikrele teema veel koostööd ettevõttega Scanwaste, EliitVeod ja Maricom.

Vaata silokile teabelehte SIIT

Kogumispunktidesse antav silokile ja võrk peab  olema täiesti puhas  st. ei tohi sisaldada silo, mulda, turvast, liiva, kive jms lisaprodukte. Lisaproduktide olemasolu korral kilet ja/või võrku vastu ei võeta. Kogumispunktidesse toodav kile ja/või võrk peab olema sorteeritud liigiti. Eraldi siloaugu kile, silopallikile ja võrk .Silopallikile tuleb veel eraldi sorteerida värvi järgi. Kogu tagastatav materjal peab olema eraldi pakendatud big bagi. Kile ja/või võrgu ära andmiseks tuleb saata eelnevalt kiri aadressil www.slipest.ee . Kirjale tuleb lisada foto(d).