Skip to main content

SLIPEST OÜ

SLIPEST OÜ tegeleb polüetüleenist toodete tootmise ja hulgimüügiga. Oleme hankijaks enam kui 400 -le ettevõttele ja põllumajandustootjatele Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Tsehhis ja Georgias.

Et õigustada klientide ootusi, oleme valinud oma partneriteks ainult kõige paremad tehased kogu Euroopas. Soov olla oma klientidele väärilised koostööpartnerid, seab meile vastutusrikka ülesande rajada hästi toimiv ja usaldusväärne lüli lõpptarbija ja tootja vahel. Konstruktiivne koostöö tehastega võimaldab SLIPEST OÜ-l kasutada kõige kaasaaegsemat tehnoloogiat ja pakkuda tippkvaliteediga toodangut. Oleme seadnud väga kõrged kvaliteedinõuded meie poolt tarnitavatele toodetele.

Meie eesmärgiks ei ole müüa ainult tükki plastikut vaid pakkuda välja terviklahendusi, mis põhinevad märksõnadele : kvaliteet, kokkuhoid ja keskkonna säästlikus.

Meie tootevalik on piisav, et tagada vajalikud tooted ka kõige nõudlikumale kliendile.

Kodulehe oleme püüdnud teha lihtsa ja informatiivse. Iga toote juurest leiate toodet tutvustava teksti ning lingi hinnapäringu saatmiseks. Vastame Teie päringule alati järgmise kahe tööpäeva jooksul.

Kui meie valik ei sisalda teid huvitavat toodet, siis palume pöörduda meie meeskonna poole. Koos leiame alati teid rahuldava lahenduse.
Oma kogemusele tuginedes usume, et saame rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi soovid.

Oleme tänulikud, kui valite SLIPEST OÜ oma partneriks. Omalt poolt anname kõik, et õigustada teie usaldust.

SLIPEST OÜ